У вівторок 16 травня 2023 року, в Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира під головуванням єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія відбулися Єпархіальні збори Житомирсько-Овруцької єпархії УПЦ (ПЦУ).
Збори духовенства відкрилися зі співом ,,Христос Воскрес,, та з архієрейським благословення на початок всякого доброго діла.
Перед початком зборів владика Паїсій привітав отців-настоятелів, які підтримали своїх парафіян про приєднання до Української Церкви, вручивши кожному подарунок – пам’ятну монету ,,Надання Томосу про автокефалію Православної Церкви України,,.
Гостем зборів був заступник начальника відділу культурно-мистецьких установ та у справах релігій, національностей Управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації – Пивоварський Олександр Леонідович, який розповів та ознайомив духовенство з процедурою та механізмом перереєстрації релігійних організацій (парафій).
А також у порядку денному розглядалося питання про календарну реформу, поступовий процес перехід на новоюліанський календар.
![](http://saint.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/01-10.jpg)
![](http://saint.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/02-10-1024x768.jpg)
![](http://saint.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/03-10-1024x768.jpg)
![](http://saint.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/04-10-1024x768.jpg)
![](http://saint.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/05-9-1024x768.jpg)
![](http://saint.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/06-9-1024x577.jpg)
![](http://saint.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/07-8-1024x768.jpg)
![](http://saint.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/08-9-1024x768.jpg)