ВІДБУЛИСЯ ЄПАРХІАЛЬНІ ЗБОРИ ДУХОВЕНСТВА ЖИТОМИРСЬКО-ОВРУЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ

У вівторок 16 травня 2023 року, в Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира під головуванням єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія відбулися Єпархіальні збори Житомирсько-Овруцької єпархії УПЦ (ПЦУ).

Збори духовенства відкрилися зі співом ,,Христос Воскрес,, та з архієрейським благословення на початок всякого доброго діла.

Перед початком зборів владика Паїсій привітав отців-настоятелів, які підтримали своїх парафіян про приєднання до Української Церкви, вручивши кожному подарунок – пам’ятну монету ,,Надання Томосу про автокефалію Православної Церкви України,,.

Гостем зборів був заступник начальника відділу культурно-мистецьких установ та у справах релігій, національностей Управління культури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації – Пивоварський Олександр Леонідович, який розповів та ознайомив духовенство з процедурою та механізмом перереєстрації релігійних організацій (парафій).

А також у порядку денному розглядалося питання про календарну реформу, поступовий процес перехід на новоюліанський календар.