Єпископ Паїсій співслужив Предстоятелю у Манявському монастирі

7 липня 2019 року, коли Православна Церква вшановує Різдво чесного славного пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана та преподобних отців Іова й Феодосія Манявських, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Хресто-Воздвиженський Манявський чоловічий монастир, що на Прикарпатті.

На запрошення мирополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа до обителі прибув і єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. Очільник Житомирсько-Овруцької єпархії співслужив Предстоятелю Української Церкви за Божественною літургією.

Його Блаженству співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Глицький Андрій, митрополит Чернівецький і Буковинський Данило, священноархімандрит Манявського монастиря митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, єпископ Коломийський і Косівський Юліан, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, братія обителі та монастирських скитів на чолі з архімандритом Феогностом (Бодоряком), численне духовенство Івано-Франківської та інших єпархій.

За богослужінням також молились Президент України (2014 – 2019 рр.) Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко, народні депутати Олег Ляшко та Андрій Лозовий, голови районних державних адміністрацій, представники політичних партій і громадських організацій, військовослужбовці, кілька тисяч вірян і паломників з різних куточків України. Велика кількість прочан, за давньою благочестивою традицією, за сотні кілометрів ішли до монастиря пішки зі співом молитов.

На великому вході протоієрей Миколай Лагодич за ревне служіння Церкві був удостоєний чергової священничої нагороди – права носіння митри.

За богослужінням сотні вірян причастилися святих Христових Таїн.

Прес-служба Житомисрько-Овруцької єпархії

за матеріалами

Прес-служба Київської Митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)