Єпископ Паїсій співслужив Предстоятелю на Козацьких могилах

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 4 липня 2021 року, в неділю Всіх святих землі Української, очолив Божественну літургію у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких могилах (с. Пляшева Дубенського району).

На запрошення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона у святковому богослужіння взяв участь єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

Його Блаженству співслужили митрополит Львівський Макарій, митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, єпископ Житомирський і Овруцьким Паїсій, єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, намісник обителі архімандрит Софроній (Бордюк) та запрошене духовенство.

За богослужінням молилися віряни, які приїхали з різних куточків України, представники місцевої влади, меценати та інтелігенція.

За матеріалами Пресслужби Київської Митрополії