Єпископ Паїсій співслужив Патріаршому наміснику в Івано-Франківську

8 липня 2018 року, у шосту неділю після П’ятидесятниці, на запрошення митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій відвідав Свято-Троїцький кафедральний собор м. Івано-Франківська.  Очільник Житомирської єпархії взяв участь Божественній літургії яку очолив Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній.

Його Високопреосвященству, також,  співслужили керуючий Івано-Франківською єпархію митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, керуючий справами Київської Патріархії архієпископ Вишгородський Агапіт, соборне духовенство, а також запрошені священики.

На запричасному зі словами проповіді до усіх присутніх в храмі звернувся архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Після відпусту Літургії митрополит Епіфаній подякував митрополиту Іоасафу за запрошення і за цю спільну молитву. Також Патріарший намісник звернувся з повчальним словом до присутніх в храмі парафіян.

В свою чергу митрополит Іоасаф висловив слова вдячності усім архієрея, духовенству і мирянам, які в цей недільний день спільно помолилися і вознесли хвалу Богові.

Прес-служба Житомирської єпархії

за матеріалами Київських єпархіальних відомостей