Єпископ Паїсій взяв участь в урочистих богослужіннях з нагоди дня тезоіменитства Патріарха Філарета

14 грудня Православна Церква відзначає день пам’яті святого праведного Філарета Милостивого, який є також і днем тезоіменитства Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

13 грудня 2017 року Його Святість у Володимирському кафедральному соборі звершив Всенічне бдіння. У самий день свята, 14 грудня, Святійший Владика відслужив Божественну літургію у Володимирському соборі.

За урочистими богослужіннями Патріарху співслужили очільник Житомирської єпархії єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископат УПЦ Київського Патріархату, духовенство Києва та інших єпархій України. Також молились викладачі та студенти Київської православної богословської академії, ченці столичних й єпархіальних монастирів та численне духовенство.

Після літургії та подячного молебня від імені Священного Синоду, архіпастирів, духовенства та мирян Патріарха привітав митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Урочисте богослужіння завершилося многоголосим козацьким многоліттям Святійшому Владиці. За Україну, за її волю, за народ.

Прес-служба Житомирської єпархії

за мат. Прес-центру Київської Патріархії