Очільник єпархії співслужив Предстоятелю у Жовкві

Блаженніший Митрополит Киїівський і всієї України Епіфаній 12 вересня 2019 року звершив читання акафіста до Пресвятої Богородиці у храмі святих першоверховних апостолів Петра і Павла м. Жовква на Львівщині. Цей храм разом зі священниками та громадою приєднався до помісної Української Православної Церкви після Об‘єднавчого Собору 15 грудня 2018 року.

Предстоятелю Православної Церкви України співслужили митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, настоятель храму архімандрит Маркіян (Каюмов) та місцеве духовенство.

За богослужінням до Пресвятої Богородиці молився також митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр та численна кількість вірян. Після акафіста Предстоятель звернувся до парафіян із архіпастирським словом.

Джерело