Очільник єпархії співслужив Предстоятелю на Рівненщині

25 червня 2022 року єпикоп Житомирський і Овруцький Паїсій, на запрошення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона відвідав Рівненщину.

У ці дні з першосвятительським візитом у Рівненській єпархії перебуває митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Предстоятель Церкви у селищі Квасилів, у храмі на честь святих першоверховних апостолів Петра і Павла звершив Чин освячення іконостасу та очолив Божественну літургію.

Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію співслужили митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, настоятель храму протоієрей Ігор Кучерук, запрошене та місцеве духовенство.

За богослужінням також молилися Рівненський міський голова Олександр Третяк, секретар міської ради Віктор Шакирзян та численна кількість вірян.

Під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів. Також Митрополит Епіфаній возніс молитву про звільнення України від нашестя чужинців.

Наприкінці богослужіння Предстоятель привітав громаду з освяченням іконостасу та побажав Божого благословіння, сили та наснаги для подальшої праці.

За матеріалами Пресслужби Київської Митрополії