Керуючий єпархією співслужив Святійшому Патріарху Філарету за святковим богослужінням з нагоди 22-ліття його Патріаршого служіння

У неділю, 22 жовтня 2017 року Українська Православна Церква Київського Патріархату відзначала 22-гу річницю інтронізації на Київський Патріарший престіл Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

З нагоди ювілею у Свято-Володимирському кафедральному соборі відбулися урочисті богослужіння:  21 жовтня відбулося Всенічне бдіння, а 22 жовтня зранку у Володимирському соборі відбулася урочиста святкова Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого, відправу якої очолив Предстоятель Церкви Святійший Патріарх Філарет.

Предстоятелю співслужив керуючий Житомирською єпархією преосвященний єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

Його Святості також співслужив єпископат Церкви і численне духовенство Києва та інших єпархії України.

Співи богослужіння виконував: Патріарший і кліросний хори Свято-Володимирського собору; Академічний хор Київської православної богословської академії.

Після завершення Літургії Святійший Патріарх Філарет у співслужінні єпископату і духовенства звершив подячний молебень.

Після богослужіння зі словом вітання від імені Священного Синоду на адресу Предстоятеля Церкви звернувся митрополит Львівський і Сокальський Димитрій. З нагоди ювілею Владика Димитрій подарував Його Святості просфору та букет квітів. Святійший Патріарх Філарет подякував за вітання і звернувся до учасників богослужіння з повчальним словом.

Прес-служба Житомирської єпархії

Фото: Прес-центр Київської Патріархії