Архіпастир Житомирщини взяв участь у нареченні ієромонаха Павла (Юристого) на єпископа Одеського і Балтського

27 січня 2018 року, напередодні неділі про митаря і фарисея, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, співслужив Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету за Всенічним бдінням у Володимирському кафедральному соборі міста Києва.

Його Святості, також, співслужили Патріарший намісник, митрополит Переяславський і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, архієпископ Богуславський Олександр, єпископ Васильківський Лаврентій.

Наприкінці богослужіння відбулося наречення ієромонаха Павла (Юристого), насельника Михайлівського Видубицького монастиря м. Києва, клірика Київської єпархії, на єпископа Одеського і Балтського, якого було призначено рішенням Священного Синоду від 22 січня 2018 року (Журнал №2).

Обраний на архієрейське служіння ієромонах Павло (Юристий) звернувся до Патріарха Філарета та архієреїв, які співслужили Його Святості, зі ставленицьким словом.

Завершився чин наречення уставним многоліттям.

Архієрейська хіротонія нового єпископа Одеського і Балтського відбудеться у неділю, 28 січня 2018 року, під час Божественної літургії у Володимирському кафедральному соборі міста Києва.

Прес-служба Житомирської єпархії

за мат. Прес-центру Київської Патріархії