Звернення до духовенства та вірних Житомирської єпархії

Всечесні отці, улюблені у Христі брати та сестри, жителі  Житомирщини! 

За Божим Промислом уся повнота Православної Церкви Українипереживає історичні та епохальні миті. 15 грудня 2018 року в Свято-Софійському соборі м. Києва відбувся Об’єднавчий собор Українського Православ’я. Завдяки зусиллям нашої Церкви-Матері – Константинопольського Патріархату, ПрезидентаУкраїни та ієрархів нашої Церкви ми маємо сьогодні Єдину Православну ЦерквуУкраїни.

Милістю Божою ми сподобились досягти цього великого свята, якедарує нам надію на утвердження нашої держави та єднання багатостраждального українського народу в лоні єдиної Церкви Христової.

Житомирська єпархія вітає духовенство та паству з цією величною подією. Сьогодні ми повинні забути про колишні образи та суперечки знашими братами по вірі та об’єднатись під омофором Блаженнішого митрополита Київського і всієї України, щоб показати усім, що слідуємо заповіді Христовій:«Щоб усі були одно»(Ін. 17: 18).

Єднаймося у істинній вірі Христовій, збереженій в лоні Православної Церкви, яка згідно слів апостола народів Павла: «Є стовп і утвердження істини» (1 Тим. 3: 15).

+ Паїсій 

Єпископ Житомирський і Овруцький