Єпископ Паїсій звершив закладення капсули для будівництва храму в с. Семенівка

9 листопада 2018 року Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Нестора Літописця Києво-печерського. У цей день єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій з архіпастирським візитом відвідав с. Семенівка, Любарського району Житомирської області.

Очільник Житомирської єпархії очолив Божественну літургію у тимчасовому приміщенні пристосованому для богослужіннь. За літургією владиці співслужили благочинний Любарського району протоієрей Василь Зварич, настоятель храму великомученика Димитрія с. Семенівка ієрей Дмитро Хлєбік, намісник чоловічого монастиря преподобного Паїсія Величковського смт. Хорошева ієромонах Трофима(Ханас), протоієрей Володимира Гронського та клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору протодиякон Василь Татарин.

За богослужінням, на малому вході єпископ Паїсій  нагородив настоятеля храму черговою священичою нагородою, правом носіння камилавки.

Після святкової служби архіпастир з дувенством та паствою вирушили хресною ходою до нового місця майбутнього храму, де було звершено уставний чин закладки капсули. Для прихожан та жителів села ця подія надзвичайно урочиста, адже храм, що діяв тут був давно  зруйнований.

Прес-служба Житомирської єпархії