Єпископ Паїсій звершив поховання спочилого прот. Миколая Дрозда

6 листопада 2018 року, після важкої хвороби, упокоївся на 72 році життя священнослужитель Житомирської єпархії УПЦ КП протоієрей Миколай Дрозд. Спочилий був священнослужителем храму святого рівноапостольного князя Володимира м. Житомира.
8 листопада 2018 року відбулось поховання новопреставленого протоієрея Миколая. Заупокійні Богослужіння, у храмі святого рівноапостольного князя Володимира очолив керуючий Житомирською єпархією єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.
Преосвященнішому владиці співслужило духовенство єпархії. Згідно уставу Православної Церкви спочатку було звершено Божественну літургію. Після чого владика із священнослужителями відслужили чин похорону. За богослужінням молилась сім’я і родина спочилого отця Миколая, а також багато парафіян, побратими по військовій службі, які повністю наповнили храм. Після чину похорону Владика Паїсій звернувся до присутніх з архіпастирським словом, розповівши про нелегкі труди спочило на пастирській ниві Церкви Христової та закликавши усіх до молитви за прот. Миколая.
Після богослужіннь у храмі тіло спочилого, під спів ірмосів канону святого Андрія Критського, перенесли до міського військового кладовища м. Житомира.
На цвинтарі єпископ Паїсій з духовенством звершили літію біля тіла спочилого священнослужителя. У богослужіння на кладовищі взяв участь архієпископ Житомирський і Полісський УАПЦ Володимир (Шлапак). Після уставних богослужінь тіло новопреставленого прот. Миколая поховали.

Нехай Всемилостивий Господь прийме свого служителя в оселі праведників, де всі святі спочивають.

Прес-служба Житомирської єпархії