Єпископ Паїсій звершив чин освячення накупольного хреста.

2 червня 2019 року, в Неділю 6-ту після свята Пасхи, яка називається Неділею про сліпого, керуючий Житомирсько-Овруцькою єпархією Української Православної Церкви (ПЦУ), Преосвященнійший єпископ Паїсій з архипастирським візитом прибув у село Садки, Житомирського району.

На подвір’ї тимчасового храму релігійної громади Воскресіння Христового, єпископа Паїсія щиро зустріли парафіяни з запашним караваєм та квітами.

Настоятель храму протоієрей Віталій Ціко зустрів правлячого архієрея з хрестом та попросив благословення на звершення святкової Божественної Літургії.

За богослужінням єпископу Паїсію співслужили: настоятель храму протоієрей Віталій Ціко, благочинний Житомирського району протоієрей Ігор Валович, настоятель Свято-Преображенської парафії с. Тетерів протоієрей Олексій Ткач, настоятель Свято-Покровської парафії с. Миролюбівка ієрей Костянтин Гулюк та клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протодиякон Василь Татарин.

По завершенні Літургії єпископ Паїсій відзначив Благословенними грамотами меценатів та жертводавців храму.

Після Божественної Літургії архипастир разом з духовенством та парафіянами хресною ходою прибули на місце будівництва нового храму. На території новозбудованого храму єпископ Паїсій звершив чин освячення накупольного хреста.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)