Єпископ Паїсій взяв участь у молитовному сніданку.

Сьогодні, 31 травня, у Житомирі на громадському просторі головної пішохідної вулиці міста – Михайлівської – відбувся Молитовний сніданок. У заході, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей та Року сім’ї в Україні взяли участь представники релігійних конфесій, міської та обласної влади, депутатського корпусу, іноземного та місцевого бізнесу, підприємств, установ та організацій, громадських об’єднань, ректори ВНЗ міста, військовослужбовці, ЗМІ. Молитовний сніданок у Житомирі розпочався з виступу Зразкового хору «ГЛОРІЯ» музичної школи № 1 ім. Бориса Лятошинського та виконання усіма учасниками заходу молитви «Отче наш».

Голова Ради церков Житомира та Житомирської області отець Віталій Сидорук закликав усіх молитися за мир в Україні, припинення війни,  подальший розвиток українських земель.

На Молитовний сніданок у Житомир завітав Тім Уолберг – конгресмен США від штату Мічіган. Це людина, яка в Конгресі постійно відстоює інтереси України.  Звертаючись до учасників заходу, він закликав: «Нехай Бог благословить Україну».

Від Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) у молитовному сніданку взяли участь керуючий єпархією єпископ Житомирський і Овруцький Паїсії,  секретар Упраління, настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрей Павло Ядчишин та настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира протоієрей Богдан Бойко.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії

Української Православної Церкви (ПЦУ)