Єпископ Паїсій вкотре відвідав Овруч

13 лютого 2018 року, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій, черговий раз відвідав віруючих м.Овруча. Владика прибув до овруцької парафії преподобномученика Макарія Овруцького, яка діє у місцевому волонтерському центрі. Під час візиту владику супроводжували благочинний Житомирського району протоієрей Ігор Валович, ієрей Мирослав Юрочко, протодиякон Василь Татарин. Архіпастир разом з духовенством єпархії звершив молебень на початок доброї справи. Після чого владика Паїсій  та місцева громада подякували прот. Віталію Ейсмонту за його труди в м. Овручі і відбулось представлення нового настоятеля та благочинного Овруцького району ієрея Олександра Дячука.

Ця подія зібрала, також, і представників Московського патріархату, які знаходились неподалік храмового приміщення. Владика Паїсій, виходячи з місця молитовного зібрання, благословив мітингувальників.
Після богослужіння керуючий Житомирською єпархією провів зустріч з представниками місцевої влади та обговорив перспективи розвитку Київського Патріархату у м. Овручі.

Прес-служба Житомирської єпархії