Єпископ Паїсій разом з духовенством Житомирської єпархії привітали Святійшого Патріарха Філарета з Різдвяними святами

У п’ятницю, 12 січня 2018 року, преосвященний єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій разом з духовенством Житомирської єпархії привітали Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з величним святом Різдва Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа.

Разом з архипастирем Святійшого владику вітали духовенство Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира на чолі з настоятелем, протоієреєм Богданом Бойко; секретар Житомирської єпархії, настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира, протоієрей Павло Ядчишин; настоятель Свято-Юріївського козацького храму м. Житомира, протоієрей Олександр Стахурський; юрист Єпархіального управління іподиякон Олексій Ковтонюк; особистий секретар владики іподиякон Марко Карповець.

Владика привітав Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату з Різдвом Христовим і прийдешніми святами Старого Нового року і Богоявлення та побажав міцного здоров’я ще многії літа опікуватися українською паствою на шляху до Царства Небесного.

Хор духовенства Житомирської єпархії виконав декілька різдвяних колядок.

Патріарх подякував за візит і чудовий спів українських колядок та відзначив важливість співу колядок у Різдвяні свята, оскільки вони створюють не тільки прекрасну духовну, святкову атмосферу, а й несуть у своєму змісті основу православної віри – народження Спасителя світу Господа нашого Ісуса Христа від Пресвятої Діви Марії.

Патріарх благословив усіх присутніх і вручив різдвяні подарунки.

На завершення Святійший Патріарх Філарет разом з архипастирем та духовенством Житомирської єпархії зробили пам’ятні світлини про святкову зустріч.

Прес-служба Житомирської єпархії

Фото і відео: Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира