Єпископ Паїсій очолив Божественну Літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці с. Рижани

18 червня 2019 року, на третій день після свята П’ятидесятниці єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій очолив святкову Божественну Літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Рижани, Хорошівського благочиння.

На території храму єпископа зустріли діти та громада з квітами і піднесли в знак поваги запашний каравай. У храмі настоятель храму протоієрей Віктор Опанасюк подав архієрею хреста для благословення духовенства на початок богослужіння.

Під час Божественної Літургії єпископу Паїсію співлужили настоятель храму протоієрей Віктор Опанасюк, секретар Управління Житомирсько-Овруцької єпархії протоієрей Павло Ядчишин, благочинний Хорошівського благочиння протоієрей Петро Андрусяк та духовенство Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Богослужіння супроводжувалось співом двох хорів, які співали твори українською та церковнослов’янською мовами.

Після причастя святих Христових Таїн зі словом проповіді до вірних звернувся єпископ Паїсій який розповів про значення свята П’ятидесятниці для кожної людини.

Після завершення богослужіння відбувся хресний хід навколо храму та заупокійна літія біля могили за попереднього настоятеля храму протоієрея Олександра.

Також на вході у храм єпископ Паїсій привітав усіх присутніх з святом та подякував за те, що громада декілька місяців назад прийняла рішення перейти у Православну Церкву України.

Закінчилося святкове богослужіння співом Многая Літа.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ)