Єпархія продовжує опікуватись постаждалими від стихійного лиха

1 та 7 травня 2020 року благочинний Овруцького району ієрей Олександр Дячук вкотре відвідав постаждалих від лісових пожеж на Житомирщині.

З благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, блачинний разом із волонтерами в Овруцькому районі разом із волонтерами Овруччини доставили гуманітарну допомогу людям, які постраждали від пожеж в Овруцькому районі, а саме в селах, – Личмани і Магдин. Ієрей Олександр поспілкувався з потерпілими та надав духовні поради для віруючих.

Благочинний Овруцького району, настоятель храму преподобномученика Макарія Овруцького м. Овруча, ієрей Олександр Дячук разом з волонтерами передали допомогу постраждалим від пожеж на Житомирщині.

Настоятель храму преподобномученика Макарія Овруцького передав гуманітарну допомогу від футбольного клубу “Шахтар” (Донецьк), а також від жертводавців.

Також волонтери привезли постраждалим печі-буржуйки та інші речі для потреб місвих жителів.

Ієрей Олександр в спілкуванні із батьками та дітьми цікавився їхнім побутом та передав від єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія благословення на добре морально-духовне життя.

Овруцьке благочиння та Житомирсько-Овруцька єпархія висловлюють подяку небайдужим, які щиро відгукнулися допомогти та підтримати постаждалих.

Нагадуємо, що Овруцький благочинний та духовенство єпархії надавили допомогу постраждалим від пожеж, а також єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій звернувся до пастви у зв’язку з пожежами на Житомирщині.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії

Фото: фейсбук сторінка Овруч Православний