Владика Паїсій відвідав парафії Житомира

У п’ятницю, 9 червня 2017 року, Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій з робочим візитом відвідав декілька парафій м. Житомира. Владику супроводжували секретар єпархії протоієрей Павло Ядчишин і благочинний Житомира протоієрей Юрій Кирилюк.

На початку владика Паїсій відвідав парафію ікони Божої Матері Почаївська, що знаходиться на Соколовій горі. Настоятелем храму є благочинний м. Житомира – протоієрей Юрій Кирилюк. Владика поспілкувався з громадою храму і надав своє архіпастирське благословіння.

Далі архіпастир відвідав Свято-Миколаївську капличку, що розташоваа на території Житомирського ТТУ. Настоятель парафії – ієрей Андрій Коробков. Керуючий єпархією поспілкувався з керівництвом ТТУ, громадою парафії, а також відвідав Зимовий сад, який є окрасою Житомирського ТТУ.

Згодом єпископ Паїсій відвідав храм преподобних отців Києво-Печерських, що розташований на території Центральної міської лікарні №1. Настоятелем храму є протоієрей Василь Маковський. Владика Паїсій поспілкувався з громадою про стан справ на парафії і надав своє архіпастирське благословіння.

Потім владика Паїсій відвідав капличку великомученика і цілителя Пантелеймона, що розташована на території Обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського. Настоятелем каплиці є протоієрей Василь Сорохтей.

Насамкінець, єпископ Паїсій завітав до Свято-Богоявленського храму. Настоятелем храму є ієрей Богдан Рудчук, який нині несе служіння капелана у зоні АТО Обов’язки настоятеля виконує протоієрей Василь Сорохтей.

Щиро запрошуємо усіх православних християн Житомира та гостей міста на спільну молитву і прославлення Бога у храми Української Православної Церкви Київського Патріархату. Хвалімо Бога рідною мовою!

Прес-служба Житомирської єпархії