Вітаємо юриста Житомирського єпархіального управління зі вступом в Асоціацію правників України

Щиро вітаємо юриста Житомирського єпархіального управління іподиякона Олексія Ковтонюка зі вступом у Всеукраїнську громадську організацію “Асоціація правників України”.

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення та професійного розвитку! Божого благословіння і плідної праці задля встановлення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви!

Довідка. Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України» (АПУ) є всеукраїнською громадською неприбутковою організацією, яка створена на засадах професійної належності та об’єднує представників юридичної професії та інших зацікавлених у правничій сфері осіб. Робота Асоціації правників України ґрунтується на особистій ініціативі та зацікавленості її членів. Заснована 30 листопада 2002 року. Членами АПУ є близько п’яти тисяч правників з усіх регіонів країни, серед яких юристи, нотаріуси, адвокати, судді, державні службовці, народні депутати та вчені у галузі права. Студентське крило Асоціації налічує ще понад тисячу майбутніх юристів з більш ніж півсотні навчальних закладів України.

 

Прес-служба Житомирської єпархії