Вітаємо наших захисників з Днем Збройних Сил України!

Дорогі захисники!

Від імені духовенства і вірян Житомирської єпархії УПЦ Київського Патріархату щиро вітаємо вас з Днем Збройних Сил України! Ми вдячні вам за турботу, за вашу мужність, за те, що не шкодуючи власного життя, ви захищаєте мир, спокій і незалежність нашої країни! З Божою допомогою, завдяки вашій мужності, ми живемо у вільній Україні!

Ми бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, сил фізичних і духовних, Божого благословіння повернутись додому до своїх рідних здоровими і сильними! В усіх українських храмах ми молимось і будемо молитись за звільнення українських земель від нашестя чужинців і ворогів та встановлення справедливого, довгоочікуваного миру!

Ми віримо, що Господь допоможе багатостраждальному українському народу, тому що Бог завжди на стороні правди, а правда в тому, що ви, наші дорогі захисники, героїчно захищаєте Україну від нашестя російського агресора!

Многії і благії літа!

Сьогодні також просимо помолитись за всіх загиблих під час Революції Гідності та військової агресії на сході України і в Криму. Нехай Господь втішить родини загиблих українських героїв, а їм подасть прощення гріхів та Царство Небесне. Вічна пам’ять загиблим!

Слава Господу Богу!

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України!

Прес-служба Житомирської єпархії