Відвідали благодійний вертеп у м. Коростень

14 січня 2017 року, в суботу перед Богоявленням, в день вшанування Обрізання Господнього, а також пам’яті одного із Отців Церкви та найшанованішого в Україні великого угодника Божого, святого святителя Василія Великого, архієпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав, вже в котре, відвідав благодійний вечір колядок “Різдвяний вертеп” у м. Коростень. Організаторами святкового вечора став благочинний, настоятель парафії Вознесіння Господнього м. Коростень, – прот. Леонід Мельникович, парафіяни храму та спонсори. Владику супроводжував секретар єпархії архім. Ієремія і священнослужителі благочиння.

Тематичною постановкою вертепного дійства, підбором сценарію та приготуванням костюмів дбайливо займалася матушка Людмила. Понад 40 учасників виявили бажання прийняли участь у вертепі. Діти з великою радістю та любов’ю говорили свої слова та грали призначених персонажів. Глядачі отримали святковий настрій, море задоволення та незабутні враження від вертепу, в якому приймали участь парафіяни храму, батьки дітей недільної школи.

Це дійство супроводжувалося колядками, які професійно виконав хор храму Вознесіння Господнього м. Коростень, під керівництвом Андрія Стретовича  та привітаннями від дітей недільної школи з нагоди Різдва Христового.

На завершення свята діти отримали солодкі подарунки. Під час благодійного вечора були зібрані кошти, які одразу були передені групі волонтерів з АТО.

Тож цей вертеп, що прославляє Боже Народження, став гарним подарунком від дітей своїм батькам.