Відбувся архіпастирський візит в Коростенське благочиння

14 квітня 2019 року єпископ Житомирскьий і Овруцький Паїсій відвідав Коростенське благочиння. Очільник єпархії прибув до Свято-Покровської громади с. Бондарівка Коростенського району (колишня парафія Московського Патріархату).

Владика Паїсій звершив молебень у співслужінні благочинного Коростенського округу протоієрея Леоніда Мельниковича, благочинного Овруцького району ієрея Олександра Дячука, ієрея Івана Сопронюка та протодиякона Василя Татарина.

Після молебню очільник єпархії звершив чин освячення церковного дзвону та священичих облачень, які були придбані жертводавцями для цієї громади та поспілкувався з громадою.

Завершуючи свій візит до Коростенського району єпископ Паїсій відвідав Петро-Павлівську парафію с. Ушиця, де зустрівся з громадою, яка, 27 січня 2019 року, після загальних зборів прийняла рішення про перехід до Православної Церкви України.

Нагадуємо, що 2 квітня 2019 року в с. Ушиця Коростенського району відбулася надзвичайна ситуація. Близько 16.30 колишній настоятель Свято Петро-Павлівської парафії с. Ушиця священик Сергій прибув до каплиці з 4-ма місцевими жительками та у супроводі близько 10 невідомих молодиків фізичної статури.

Метою такого «візиту» була необхідність забрати з каплиці особисті речі.

Проте, як повідомили парафіяни, що проживають в селі невідомі молодики зірвали замки з каплиці, зайшли до неї. За кілька хвилин вийшли і замкнули каплицю своїми замками.
На обурення парафіян та церковного старости Івана Степановича про протиправність їх дій, у відповідь почули погрози фізичної розправи від священика та осіб, що супроводжували його.
Парафіяни викликали поліцію та повідомили про незаконне проникнення в каплицю, пограбування та погрози життю та здоров’ю парафіян.

Поліція прибула на місце пригоди через годину, взяла пояснення у свідків події, зафіксувала зміну замків. Це вже не вперше представники духовенство Овруцької єпархії РПЦ здійснюють напади на каплицю в с. Ушиця.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії