Відбулись збори Житомирсько-Овруцької єпархії

21 лютого 2019 року в Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира під головуванням єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія відбулися збори Житомирсько-Овруцької єпархії. Участь у зборах взяли священнослужителі та миряни.

Після молитви «Царю небесний» та обрання заступника голови і секретаря зборів, учасники заслухали єпископа Паїсія, який проінформував Єпархіальні збори про те, що перед проведенням Помісного Об’єднавчого Собору Православної Церкви України 15 грудня 2018 року було також проведено Помісний Собор Української Православної Церкви Київського Патріархату, яким прийнято рішення припинити діяльність релігійного об’єднання  Української Православної Церкви Київського Патріархату шляхом об’єднання та приєднання до утворюваної Православної Церкви України, припинити чинність Статуту про управління УПЦ КП, припинити діяльність всіх статутних органів УПЦ КП. Таким чином, вся повнота Української Православної Церкви Київського Патріархату увійшла до складу новоствореної помісної автокефальної церкви – Православної Церкви України.

Єпархіальними зборами було прийнято рішення про зміну найменування Управління.

Також учасники зібрання прийняли рішення про внесення змін та прийняття Статуту Управління шляхом викладення його в новій редакції.

Єпархіальні збори розглянули питання та прийняли рішення про проведення державної реєстрації змін до відомостей про Управління, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Під час єпархіальних зборів було вирішене питання про зміни у поминаннях під час здійснення богослужінь та було обрано членів єпархіальної ради Управління.

Також керуючий єпархією відзначив окремих священнослужителів благословенними грамотами.

Під час зборів було розглянуто важливі для життя єпархії питання.

Зокрема, священнослужителі мали змогу вирішити питання щодо церковного життя парафій, а також отримати відповіді на поставлені запитання щодо життя Церкви.

Завершились збори співом молитви «Достойно є».

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії