Відбулись збори духовенства Житомирської єпархії

29 травня 2018 року, у дитячому храмі святого Георгія Побідоносця, що знаходиться у приміщені Духовної дитячої недільної школи, що діє при Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира, під головуванням єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, відбулися збори духовенства Житомирської єпархії.

Перед початком зборів священнослужителі проспівали молитву «Царю небесний». Владика Паїсій розповів священнослужителям про стан справ у єпархії про діяльність Української Православної Церкви Київського Патріархату у сучасних умовах у ввіреній йому єпархії та поділився думками щодо очікуваного об’єднання Православ’я в Україні. Згодом керуючий єпархією відзначив благочинних сертифікатами про участь у семінарі, а секретарю єпархії прот. Павлу Ядчишину, настоятелю та духовенству Свято-Михайлівського кафедрального собору подякував за допомогу в організації заходу та нагородив благословенними грамотами.

Під час зборів було розглянуті важливі для життя єпархії питання:

  • достойна поведінка священнослужителів;
  • місіонерне служіння священиків у військових частинах, лікарнях та закладах пенітенціарної служби;
  • святкування 1030 річниці хрещення Київської Руси;
  • обрання членів єпархіальної ради.

Під час зборів священнослужителі мали змогу вирішити питання щодо церковного життя парафій, а також отримати відповіді на поставлені запитання щодо життя Церкви.

Завершились збори співом молитви «Достойно є» та спільним фото.

Прес-служба Житомирської єпархії

Фото: диякон Володимир Бойко