Відбулися збори духовенства Житомирської єпархії

У п`ятницю, 24 лютого 2017 року, в Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира відбулися загальноєпархіальні збори духовенства Житомирської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, які очолив Преосвященнійший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

Розпочалися збори молебнем на початок всякої доброї справи. На початку зборів владика Паїсій подякував архієпископу Ізяславу (Карзі) за понесені труди на Житомирській кафедрі. Керуючий єпархією прозвітував про відвідини благочинь Житомирської єпархії та перспективи її розвитку.

Єпископ Паїсій також представив актуальну інформацію про діяльність Української Православної Церкви Київського Патріархату у сучасних умовах.

Під час зборів було розглянуті важливі для життя єпархії питання:

  • зовнішній вигляд та достойна поведінка священнослужителів;
  • священнослужителі повинні священнодіяти та займатися місіонерською діяльністю в межах свого благочиння та парафії;
  • належне утримання храмів та дотримання церковного уставу;
  • створення на базі храмів недільні школи для дітей та дорослих;
  • місіонерне служіння священиків у зоні АТО, військових частинах, військових лікарнях. Моральна та матеріальна допомога сім`ям, які втратили своїх рідних під час «революції гідності» та війни в Україні.

Також під час зібрання з благословення єпископа Паїсія була обрана нова єпархіальна рада.

Владика Паїсій надав духовні настанови на початок Великого Посту та побажав усім плідної праці на користь Церкви та Батьківщини. Після чого спільною молитвою загальні збори були закриті.

Також цього дня у приміщенні Єпархіального управління владика Паїсій провів зустріч з священнослужителями м. Житомира та Житомирського району, де було обговорено питання подальшої духовної праці.

Більше фото на офіційній сторінці в мережі Facebook.