Важливе повідомлення

13 липня 2018 року на офіційному сайті Овруцько-Коростенської єпархії УПЦ з’явилася стаття про перехід парафії з УПЦ КП в Овруцько-Коростенську єпархію УПЦ http://ovruch.church.ua/2018/07/13/nova-radist-stala/.
Вказана у статті інформація не є достовірною і не відповідає дійсності. Оскільки, зазначений у «зверненні» священик Герасим ніколи не був священнослужителем Української Православної Церкви Київського Патріархату і про зміну юрисдикції не йде мова, бо Свято-Покровська парафія очолювана священиком Герасимом вже тривалий час належить до УПЦ МП (РПЦ в Україні).
Долучені до звернення підписи людей є фіктивними, бо особи, що фігурують в списках є вірними Української Православної Церкви Київського Патріархату.
В с. Кропивня Хорошівського району діє храм Покрови Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату, настоятелем якого є протоієрей Анатолій Вдовиченко https://www.facebook.com/Храм-Покрови-Пресвятої-Богородиці-УПЦ-КП/1983761341908482/ , в якому регулярно здійснюються богослужіння.
Як стало відомо від мешканців с. Кропивня, що священик Герасим неодноразово звертався до митрополита Віссаріона з проханням прибрати з офіційного сайту статтю про «перехід», бо над ним «сміються його ж вірні і зневажають священики з єпархії».
Ми закликаємо керівництво Овруцько-Коростенської єпархії УПЦ МП (РПЦ в Україні) утриматись від розповсюдження недостовірної інформації про переходи громад з Українську Православну Церкву Київського Патріархату до Овруцько-Коростенської єпархії УПЦ МП (РПЦ в Україні).
При виникненні подібної ситуації Управління Житомирської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату буде звертатися до правоохоронних органів з метою притягнення до відповідальності причетних осіб та до суду про спростування недостовірної інформації відповідно до чинного законодавства України.

Прес-служба Житомирської єпархії