Увага! Дезінформація

Останні тижні в мережі інтернет активно здійснюється інформаційна атака на духовенство Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної Церкви(Православної Церкви України).

Інформаційна атака спрямована на дискредитацію священників, які активно займаються волонтерською діяльністю і допомогою військовим, що перебувають в зоні проведення АТО/ООС або проти священників, які протидіють беззаконню Російської Православної Церкви в Україні та підтримують діяльність громад, що змінили своє підпорядкування і увійшли до складу Православної Церкви України.

Проплачені проросійські «боти» та зловмисники копіюють сторінки духовенства і під приводом збору коштів для допомоги військовим виманюють гроші на власні картки.

Іншим методом інформаційної «боротьби» є «обливання брудом» в коментарях під особистими світлинами чи обговоренні ситуації в Церкві зокрема і в країні загалом.

Наполегливо рекомендуємо припинити дезінформацію, яку поширює РПЦ в Україні, розкручуючи теми «турецької церкви», «календарної реформи», «відміни ікон» або розповсюдження завідомо недостовірної інформації про духовенство Житомирсько-Овруцької єпархії УПЦ(ПЦУ).

В разі повторення подібних дій, Управління Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) буде звертатися до правоохоронних органів, з метою притягнення винних осіб до відповідальності.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії