Український священик благословив молодих офіцерів запасу

30 липня 2017 року, з благословення преосвященнішого єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира ієрей Іоан Сопронюк відвідав Житомирський військовий інститут імені Сергія Павловича Корольова.

На сьогоднішній день це є державний вищий навчальний заклад ІІІ рівня акредитації. Створений Житомирський військовий інститут у 1914 році як навчальний заклад, що готує фахівців протиповітряної оборони. Сьогодні тут готують як військових, так і цивільних фахівців у галузях радіотехніки, системної інженерії, інформаційної та кібернетичної безпеки тощо. Інститут має велику наукову школу, досліджує та розробляє роботизовані системи військового призначення. Має досвід участі в бойових діях (серед цього й на Сході України)

Цього дня у стінах вищого військового навчального закладу відбувся випуск та присяга офіцерів запасу. Під час урочистостей ієрей Іоан звернувся зі словами привітання до військових, які склали присягу на вірність Україні, та відзначив важливість цього кроку в їхньому житті. Після чого священик Свято-Михайлівського собору окропив освяченою водою новоспечених офіцерів запасу Збройних сил України. Завершились урочистості святковим концертом оркестру військового інституту.

Прес-служба Житомирської єпархії