У Житомирі відзначили День Соборності України(фото та відео)

22 січня Україна святкує День Соборності та Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР), який сто однин рік тому, у 1919 році, було проголошено.

З нагоди цього свята житомиряни у центрі міста утворили живий ланцюг у понад 1 кілометр: від Свято-Михайлівського кафедрального собору до площі ім С. П. Корольова.

З благословення єпископа Житимирського і Овруцького Паїсія у святкових заходах взяли участь секретар єпархії протоієрей Павло Ядчишин та настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира митрофорний протоієрей Богдан Бойко.

Також учасники святкових заходів вшанували пам’ять героїв Небесної сотні біля пам’ятника на головному майдані обласного центру.

101 рік соборності України!

Житомир відсвяткував День Соборності України та 101 річницю проголошення Акту Злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, утворивши ланцюг єдності вздовж всієї Михайлівської. Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

Опубликовано Свято-Михайлівський кафедральний собор м.Житомира Среда, 22 января 2020 г.

Прес-служба Житомрсько-Овруцької єпархії

Фото та відео: Свято-Михайлівського кафедрального собору