У Житомирі відбулась фотовиставка просвячена учасникам АТО

У стінах Житомирської міської ради відкрилася авторська фотовиставка Леоніда Шрайбікуса “Погляд АТО – 1000 облич”, на яких зображені знімки українських захисників у зоні проведення бойових дій. За словами пана Леоніда виставка покликана нагадати нам всім, що війна триває.

Відкриття виставки відвідали волонтери, військові, а також школярі, житомиряни та міський голова Сергій Сухомлин. З благословення  єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія на виставку прийшов і настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору прот. Богдан Бойко, який поділився власними враженнями від поїздок у зону ООС.

“Кожний день щось має нам нагадувати про те, що у нас війна. Не тільки те, що ми читаємо у новинах про кількість обстрілів чи кількість героїв, що загинули. Тому правильно пан Леонід сказав, що коли ти тут – ти бачиш одне, а коли ти приїжджаєш туди, то словами важко описати свої емоції. Невже люди так можуть жити? Перший раз, коли я поїхав, як капелан, я був вражений. Пам’ятаю одну ситуацію у Мар’їнці, в школі. Проводяться заняття, все як зазвичай, допоки не розпочалися обстріли, а діти знали, що робити. Я, доросла людина, розгубився, а вони – ні, вони знали, що потрібно падати під парти, а потім швидко спускатися до підвалу і т.д.. Це велика рана для тих дітей, а як вони будуть рости? Вони сьогодні вже змалечку не довіряють багатьом речам. І тому сьогодні дуже важливо молитися, я закликаю вас всіх до щирої молитви, бо, можливо, Господь благословить нас від цього лиха. Молімося за наших хлопців, щоб всі вони були збережені і по-можливості підтримуйте їх, бо одна краплина, то є велике море ”, – зазначив о. Богдан Бойко.

Фотовиставка Леоніда Шрайбікуса “Погляд АТО – 1000 облич” безкоштовна, її може відвідати кожен бажаючий на другому поверсі Житомирської міської ради.

Джерело