У Житомирі обговорили проблему епідемії коронавірусу

11 березня 2020 року в Житомирській обласній державній адміністрації, під головуванням керівника адміністрації Віталія Івановича Бунечка, відбулася робоча зустріч з представниками релігійних організацій.

Під час заходу обговорили можливі моменти захисту від коронавірусу. З благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія у зустрічі взяв участь секретар єпархії протоієрей Павло Ядчишин.

Також у обговоренні взяли участь члени Ради Церков Житомирщини. Кожен з присутніх висловив своє бачення стосовно можливої епідемії коронавірусу.

Від імені Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкви України протоієрей Павло Ядчишин повідомив, що в даному питанні маємо почути думку вищого Церковного керівництва. Секретар єпархії зазначив, що Церква підтримує дії стосовно всіх заходів по захисту населення від коронавірусу, але заборонити людям приходити на богослужіння і приймати участь у Таїнстві Святого Причастя священнослужителі не мають права. Протоієрей Павло закликав присутніх згадати різні періоди в історії людства та пам’ятати, що саме у храмі Божому люди знаходили порятунок від війн і страшних хвороб, тому в час різних випробувань люди збиралися у храмі і спільно в молитві випрошували в Бога захисту. Секретар єпархії також сказав, що Церква буде враховувати всі рекомендації лікарів відносно запобігання зараженню вірусом, та закликатиме до цього вірян у храмі.

Учасники зустрічі дійшли згоди щодо, найбільшого вірусу сьогоднішнього суспільства — це відсутність віри та любові.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії

Фото: facebook сторінка голови ОДА