У Житоммрському військовому інституті вшанували пам’ять Небесної сотні

19 лютого 2019 року в Україні вшановують 5-ту річницю загибелі Героїв Небесної сотні.

У зв’язку з цим у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбулися жалобні заходи.

З благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія у заходах взяв участь капелан Житомирського військового інституту, клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира ієрей Іоан Сопронюк.

На початку заходу до курсантів звернувся заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення – начальник відділу морально-психологічного забезпечення полковник Наконечний Володимир Дмитрович.

Курсанти навчального закладу зібрались у актовому залі навчального закладу та мали можливість почути розповіді учасників подій Революції Гідності.

 Про події п’ятирічної давнини, що відбувались на Майдані Незалежності у Києві, розповіли гості, які сьогодні завітали до військового інституту:

  • майор Сергій Архангельський– учасник Революції Гідності, що брав участь у боях за Слов’янськ, Піски, Донецький аеропорт та нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня;
  • Олена Галагуза – журналіст та громадський діяч.

Після розповідей гостей було звершено заупокійну літію.

Після богослужіння клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору звернувся до присутніх із закликом бути гідними послідовниками загиблих Героїв.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії