У Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова вшанували пам’ять жертв Голодомору

25 листопада Україна вшановує жертв голодомору 1932–1933 років. Це був акт геноциду українського народу, здійснений комуністичним режимом, шляхом організації штучного масового голоду, що призвів до багатомільйонних людських втрат.

У зв’язку з цим, у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбулись жалобні заходи. Курсанти навчального закладу приєднались до всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті». З благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія та на запрошення командування військовий інститут цього дня відвідав клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира ієрей Іоан Сопронюк.

На початку заходу до курсантів звернувся Заступник начальника інституту з морально-психологічного забезпечення – начальник відділу морально-психологічного забезпечення, полковник Наконечний Володимир Дмитрович. Після короткого історичного екскурсу він закликав курсантів запалити свічки та вшанувати жертв цієї трагедії хвилиною мовчання й молитвою.

Заупокійну літію звершив ієрей Іоан Сопронюк. Після богослужіння клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору звернувся до присутніх зі словом і закликав усіх пам’ятати жертв цієї трагедії не лише сьогодні, а завжди, і не допустити повторення подібного.

Прес-служба Житомирської єпархії