У Житомирі відкрили адмінцентр роти поліції особливого призначення

В Україні 4 серпня відзначали другу річницю створення Національної поліції України. З нагоди цієї події, 5 серпня 2017 року, у Житомирі відкрили адміністративний центр роти поліції особливого призначення, де проходять службу 63 спецпризначенця.

Участь у відкритті взяли голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич, заступник голови обласної ради Максим Вілівчук, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. З благословення Преосвященнішого єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, у цій події взяли участь секретар єпархії протоієрей Павло Ядчишин, протоієрей Віталій Ейсмонт клірик Житомирської єпархії та протоієрей Юрій Булава священослужитель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира. Священнослужителі звершили чин освячення адмінцентру роти поліції особливого призначення.

Після урочистого відкриття адміністративного центру у приміщенні філармонії відбулись урочисті заходи з нагоди Дня поліції України.

Відзначили професійне свято врученням відомчих нагород правоохоронцям, чергових звань, грамот та подяк обласної ради, обласної державної адміністрації, а також вшанували пам’яті загиблих під час виконання службових обов’язків. З привітальним словом до присутніх звернувся секретар Житомирської єпархії УПЦ КП прот. Павло Ядчишин.

Отець Павло у своєму слові подякував працівникам поліції за те, що вони роблять для держави та побажав від імені УПЦ КП та правлячого єпископа міцного здоров`я, професійних здобутків, підтримки в родинах та достатку. Також, отець Павло наголосив на важливих словах коли воїни прийшли до Іоана Хрестителя і запитали, що нам робити: він відповів нікого не кривдіть і задовільняйтеся платнею вашою (Лк. 3: 17). На завершення прот. Павло Ядчишин побажав, щоб кожний день у працівників поліції розпочинався з молитви, а також зі словами на устах: служу народу України.

Прес-служба Житомирської єпархії