У Житомирі відбулася спільна молитва за перемогу над агресором

У неділю, 2 квітня 2017 року, у Житомирі на майдані С. П. Корольова відбулася спільна молитва за перемогу над агресором і встановлення довгоочікуваного, справедливого миру.

Очолив молитву Преосвященнійший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. Разом з архіпастирем Житомирщини молилися настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору протоієрей Богдан Бойко, секретар Житомирської єпархії ієрей Павло Ядчишин, духовенство Житомира та області разом з парафіянами, представники УГКЦ, УАПЦ, інтелігенція.

Під час спільної молитви співав хор священнослужителів Свято-Михайлівського кафедрального собору під керівництвом ієрея Василя Загнибіди.

Усі присутні спільно молилися за звільнення полонених і в’язнів, за поранених та покалічених внаслідок військових дій, за мирних мешканців Донбасу і Криму, за біженців та вимушених переселенців, за всіх українських військових, які героїчно захищають нашу Батьківщину та всіх небайдужих людей, які допомагають військовим та постраждалим, за перемогу над агресором і встановлення довгоочікуваного, справедливого миру.

Наприкінці молитви до присутніх звернувся Преосвященнійший єпископ Паїсій, який подякував за спільну молитву і сказав, що у ці непрості, військові часи, Україна захищає свою незалежність і особливо важливо бути єдиними та спільно молитись про Божу допомогу.

Більше фото на офіційній сторінці у мережі Facebook.