У Свято-Михайлівському кафедральному соборі відбулась молитва за випускників

27 червня 2018 року, з благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, духовенством Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира, звершило подячний молебень за вчителів та учнів випускників Житомирського вищого професійного училища-інтерналу. Молитву очолив настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира митрофорний протоієрей Богдан Бойко у співслужінні кліриків храму протоієрея Валерія Корзуна, протоієрея Василя Загнибіди, ієрея Валерія Кушніра та протодиякона Василя Татарина.

По завершенні молебню настоятель храму прот. Богдан Бойко привітав випускників зі святом побажавши кожному випускнику:

“Тільки тому, хто йде молиться, бажає і просить, тому Господь і дає. І саме найважливіше: ми живемо не вчора, ми не живемо завтра, ми живемо сьогодні. Будьте щасливими сьогодні. Щасливим бути – це сприймати світ такий, яким він є, а він дуже хороший.

Випробування вони у всіх є, у всіх є, але як ми до них відносимося? Тому прошу вас: постарайтеся набагато простіше відноситися до всіх тих випробувань, які будуть у вашому житті”, – сказав настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору о. Богдан.
Після вітального слова, прот. Богдан окропив присутніх святою водою.

За матеріалами прес-служби Свято-Михайлівського кафедрального собору