У Свято-Георгіївському храмі м. Житомира молитовно вшанували пам’ять великомученика Георгія

У четвер, 23 листопада, Православна Церква за своїм богослужінням молитовно вшановує колесування святого великомученика Георгія Переможця.

Цього дня відбулось урочисте богослужіння у Свято-Георгіївському храмі м. Житомира. З нагоди свята Божественну літургію очолив настоятель парафії, секретар Житомирської єпархії протоієрей Павло Ядчишин.

Після читання Святого Євангелія, були виголошені додаткові прохання за мир в Україні, військовослужбовців, які захищають Україну від нападу ворогів та нашестя чужинців. Молилися за покалічених і поранених під час російсько-української війни, за всіх хворих, за лікарів та медичних працівників.

Також була прочитана молитва за припинення пошесті (епідемії).

Після звершення чину загальної сповіді вірні приступили до Святого Причастя.

У кінці богослужіння протоієрей Павло привітав присутніх з храмовим святом та наголосив на тому, як на прикладі святого великомученика Георгія християни можуть наслідувати святих.

Також священник привітав представників грузинської діаспори з особливим і великим для них святом, адже в цей день грузини вшановують покровителя Грузії, найшанованішого святого Георгія або Гіоргоба.

День святого Георгія є Державним святом Грузії.

За метеріалами Свято-Георгіївський храм м. Житомир Православна Церква України