У с. Ягодинка Пулинського району освячено престіл нового храму

25 серпня 2019 року, у неділю 10-ту після П’ятидесятниці, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій з архіпастирським візитом відвідав Пулинське благочиння.

Очільник єпархії завітав до с. Ягодинка. Владика прибув на запрошення настоятеля місцевого храму протоієрея Василя Голуба, та звершив чин освячення престолу та новозбудованого храму на честь Успіння Божої Матері.

Після освячення архіпастир звершив Божественну літургію. За богослужінням владиці співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Павло Ядчишин, настоятель Свято-Успенського храму с. Ягодинка протоієрей Василь Голуб, благочинний Пулинського району протоієрей Сергій Янчук, благочинний Хорошівського району протоієрей Петро Андрусяк та клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомир протодиякон Василь Татарин.
Освячення та святкова служба завершилась уставним многоліттям.

Після богослужіння єпископ Паїсій вручив Благословенні грамоти настоятелю храму прот. Василю Голубу (Митрополича грамота Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України з відзнакою) та меценатам і благодійникам родині Опанащукам архієрейськими грамотами – Анатолію Сергійовичу, Наталії Іванівні, Вадиму Анатолійовичу та Миколі Анатолійовичу.


Нагадуємо, що 24 жовтня 2018 року єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій звершив освячення накупольних хрестів для храму Успіння Пресвятої Богородиці.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії