У Овручі будується перший храм Української Православної Церкви

У місті Овручі, на Житомирщині, відбувається будівництво православного храму Української Православної Церкви. Сьогодні це українське місто перебуває у духовній окупації Російської Церкви. І духовний центр українського православ’я тут зводиться зусиллями місцевої громади преподобномученика Макарія Овруцького, яку очолює настоятель ієрей Олександр Дячук.

Дорогі брати і сестри, православна громада Овруча вертаємося до кожного, хто може допомогти у справі побудови українського храму. Кожен може підтримати будівництво як молитовно, так і матеріально. Нова церква стане опорою та духовним центром православних українців Овруча.

Настоятель та громада дякує усім, хто допомогає пожертвами, для зведення нового дому Божого.

Закликаємо усіх, хто має можливість долучатися до богоугодної справи. Пожертви на храм є духовними скарбами, про які сказано у Священному Писанні: «Не збирайте собі скарбів на землі, де міль та іржа, і де злодії підкопуються і крадуть, але збирайте собі скарби на небі, де ні міль ні іржа їх не нищить, і де злодії не підкопуються та не крадуть, бо де скарб ваш, там буде й серце ваше» (Мф. 6:19-21).

Ваші пожертви можна перераховувати на банківський рахунок:

ЄДРПОУ “Свято-Макарівська парафія” м. Овруч

ЄДРПОУ 41106503

рахунок: UA863117440000026003055815988

Нехай Всемилостивий Господь благословить усіх жертводавців, які дбають не лише про тілесне, а і про духовне.

ХТО СІЄ ЩЕДРО, ТОЙ ЩЕДРО Й ЖАТИМЕ… БОГ ЛЮБИТЬ ТОГО, ХТО З РАДІСТЮ ДАЄ! (2 Кор. 9,6-7).

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії