У день тезоіменин архіпастир молився у обителі преподобного Паїсія Величковського

У суботу, 28 листопада 2020 року, Свята Православна Церква за своїм богослужінням молитовно вшановує і прославляє преподобного Паїсія Величковського.

У цей день правлячий архиєрей Житомирсько-Овруцької єпархії – преосвященний єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій відзначив день свого Небесного покровителя.

Для монастиря преподобного Паїсія Величковського, у с. Хорошів, це свято особливе, адже обитель названа на честь великого українського подвижника.

З цієї нагоди, у трапезному храмі монастиря було звершено Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого, яку звершили митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Житомирський і Поліський Володимир та єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій.

За богослужінням владиці співслужили намісник монастиря преподобного Паїсія Величковського с. Хорошів ігумен Трофим (Ханас), секретар Житомирсько-Овруцької єпархії та настоятель Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрей Павло Ядчишин, братія обителі у священному сані, духовенство єпархії та гості монастиря.

Під час літургії підносились особливі прохання за мир в Украні припинення пошесті згубної та за жертв голодомору.

По завершенні літургії було відслужено молебень перед іконою преподобного Паїсія Величковського.

Після богослужіння очільника Житомирсько-Овруцької єпархії привітали з днем тезоіменинства митрополит Олександр та архієпископ Володимир.

Потім до владики Паїсія зі словами привітань від імені духовенства та вірян звернувся секретар єпархії протоієрей Павло Ядчишин.

Також владику привітали  намісник монастиря ігумен Трофим (Ханас) та клірики єпархії, які брали участь у богослужінні.

На завершення єпископ Паїсій подякував всім за вітання, після чого було проспівано уставне многоліття.

Пресслужба Житомирсько-Овруцької єпархії