У Баранівці вшанували Героїв України

Щорічно 23 травня в Україні відзначають День Героїв – день пам’яті тих, хто присвятив своє життя боротьбі за незалежність та свободу України. Святкові та вшанувальні заходи проходять весь тиждень, на який припадає свято.

28 травня, з нагоди Дня Героїв, більше сотні людей зібрались на центральній площі Баранівки, щоб вшанувати пам’ять борців за Україну.

Захід розпочався о 20.00 годині. До слова були запрошенні: депутат Баранівської міської ради Ковальський Олег Володимирович, голова спілки ветеранів АТО «СХІД» Сінгаївський Віталій, представники духовенства Римо-Католицької Церкви та УПЦ Київського Патріархату. Боєць «Правого сектору» оголосив хвилину мовчання.

Після виступу присутніх поминальну молитву провели представники Римо-Католицької Церкви, а після молитви представниця Новоград-Волинської школи мистецтв заспівала пісню « Мамо не плач».

Також Літію за померлих Героїв провели священнослужителі УПЦ Київського Патріархату, яку очолив благочинний Новоград-Волинського благочиння протоієрей Генадій Пограничний.

Захід був організований депутатом Баранівської міської ради Ковальським Олегом Володимировичем. Також активними учасниками організації заходу була спілка ветеранів АТО «СХІД» на чолі з головою Сінгаївським Віталієм,  місцевий підприємець і учасник АТО Кас’янчук Анатолій та директор Першотравенського будинку культури Муравський Борис Борисович.

Наприкінці заходу батьки загиблих Героїв розділили коровай і роздали всім присутнім.

Більше фото на офіційній сторінці у мережі Facebook.

Прес-служба Житомирської єпархії