У Баранівці відкрили і освятили пам’ятний знак “Героям АТО”

У суботу, 1 липня 2017 року, на честь бійців, що віддали своє життя у ході антитерористичної операції на сході України, у Баранівці на площі Волі відбулося урочисте відкриття та освячення пам’ятного знаку “Героям АТО”.

У пам’ятному заході взяв участь Преосвященніший єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій. Владику супроводжували протоієрей Геннадій Пограничний, протоієрей Віталій Ейсмонт, протодиякон Василь Татарин, духовенство Баранівського благочиння Української Православної Церкви Київського Патріархату.Захід розпочався із виконання Державного Гімну України. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували героїв, які віддали свої життя за світле майбутнє нашої Батьківщини.

Право відкрити пам’ятний знак надали учасникам АТО. Після цього відбулося покладання квітів усіх бажаючих вшанувати пам’ять спочилих захисників.

Владика Паїсій разом з духовенством і священиком Римо-Католицької церкви були запрошені для освячення пам’ятного знаку. Після освячення архіпастир звершив чин літії за загиблими захисниками. По завершенні молитви єпископ Паїсій звернувся до присутніх з повчальним словом і закликав завжди пам’ятати подвиг українських героїв, підтримувати їхні родини і молитися за них.

Також до слова були запрошені учасники АТО та воїни-афганці.

Вічна пам’ять загиблим воїнам, які ціною власного життя, захищали незалежність України, мир і добробут у наших домівках.

 

Фото: Баранівська міська рада

Прес-служба Житомирської єпархії