Свято-Георгіївський храм м. Житомира відзначив престольне свято

23 листопада 2019 року Церква Христова відзначає свято колесування святого великомученика Георгія Побідоносця. Особливо урочисто цей день відзначається в Грузії, але з недавніх пір це свято стало одним з найбільших для Житомирського храму святого великомученика Георгія Побідоносця, адже храм згуртував грузинську громаду обласного центру.

В цей день, на запрошення настоятеля храму та секретаря єпархії протоієрея Павла Ядчишина, єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій відвідав Свято-Георгіївський храм м. Житомира. Очільник єпархії звершив у храмі Божественну літургію у співслужінні запрошеного духовенства.

З нагода свята у храмі перебували чудотворні святині часточки мощей великомученика Георгія Побідоносця та рівноапостольної Ніни, просвітительки Грузії.

У цей день в Україні вшановували пам’ять жертв Голодоморів, тому під час богослужіння була піднесена молитва за упокоєння душ голодом заморених комунісним режимом.

Після літургії відбувся хресний хід, зі святинями навколо храму та молебень. Богослужіння завершилося уставним многоліттям.

Прес-служба Житомирсько-Овруцької єпархії