Святкова Літургія у храмі Почаївської ікони Божої Матері м. Житомира

5 серпня 2019 року у храмі Почаївської ікони Божої Матері м. Житомира відбулася святкова Божественна Літургія з нагоди престольного свята. У цей день вже традиційно зібралися духовенство та вірні для спільної молитви. Очолив Божественну Літургію благочинний м. Житомира, настоятель храму протоієрей Юрій Кирилюк у співслужінні секретаря Житомирсько-Овруцької єпархії, настоятеля Свято-Георгіївського храму м. Житомира протоієрея Павла Ядчишина, настоятеля парафії святого Іоана Богослова с. Сонячне, Житомирського району протоієрея Ігоря Валовича та настоятеля Свято-Юрівської (козацької) парафії протоієрея Олександра Стахурського.

Під час богослужіння були піднесені особливі додаткові прохання за мир в Україні, за усіх військовослужбовців, які захищають Україну від нападу ворогів та нашестя чужинців.

Після причастя духовенства, до вірних зі словами привітань та проповіді звернувся протоієрей Павло Ядчишин, який нагадав усім присутнім історію вшанування ікони Божої Матері “Почаївська”, важливе значення заступництва Пресвятої Богородиці в захисті Свято-Успенської Лаври-великої української святині, її ченців та вірних.

У кінці Божественної Літургії відбувся молебень до Пресвятої Богородиці. Після завершення святкового богослужіння настоятель храму протоієрей Юрій Кирилюк привітав вірних з храмовим святом та подякував духовенству за спільну молитву. У свою чергу настоятеля і парафіян храму привітали протоієрей Олександр Стахурський, протоієрей Ігор Валович та постійний фундатор храму Кропивницький Володимир Миколайович.

Після привітань усі присутні мали можливість приклонитися до копії Почаївської ікони Божої Матері та отримати благословення через помазання святим єлеєм.

Храм Почаївської ікони Божої Матері  — побудований та освячений у 2007 році на Соколовій горі, на лівому березі річки Кам’янка.

У серпні 2015 року до храму пожертвували ікону Почаївської Божої Матері, підписану 1904 року намісником Почаївської лаври, відомим Церковним діячем митрополитом Антонієм (Храповицьким).