Світле Христове Воскресіння у Овручі

Пасха Христова 2018 року стала для міста Овруча знаменною для міста. Цього року, як і у всіх православних храмах, богослужіння прославлення Воскреслого Господа Ісуса Христа розпочалося опівночі.
Після Пасхального богослужіння настоятелем храму преподобномученика Макарія Овруцького освятив принесені пасхальні корзини вірних. Приємним стало те, що парафіяни тимчасового храму по закінченні служби вручили як подарунок своєму настоятелю пасхальний кошик наповнений продуктами для освячення на Пасху. 

Варто відзначити, що після святкових богослужіннь, вперше, у місті Овручі, на запрошення керівництва військової прикордонної частини відбулося привітання із Світлим Христовим Воскресінням військовослужбовців. Настоятель Свято-Макарівського Храму м.Овруча  після співу пасхальних ірмосів зачитав Пасхальне Послання єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія та окропив всіх присутніх святою водою.

Також, на запрошення мера міста Овруча Ігоря Ярославовича Коруда громадськість міста привітав зі святом Пасхи настоятеля місцевого Свято-Макарівського Храму  ієрей Олександр Дячук. Від імені єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія міському голові було вручено Артос.

Прес-служба Житомирської єпархії