Спростування неправдивої інформації

Управління Житомирської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату застерігає віруючих від поширення в ЗМІ неправдивої інформації.

Так, у газеті «Коростишівська» № 27 (11563) від 7 липня 2017 року було опубліковано оголошення від імені Житомирської єпархії УПЦ КП про прибуття 18 липня до м. Коростишів чудотворної Святогірської ікони Богородиці.

Повідомляємо, що Житомирська єпархія УПЦ КП до цієї події жодного відношення не має, а такого оголошення в ЗМІ не надавала. Окрім того, варто відмітити, що Святогірська ікона Богородиці знаходиться у Святогірській лаврі, яка перебуває в юрисдикції МОСКОВСЬКОЇ ПАТРІАРХІЇ.

Також повідомляємо, що у тому ж номері газети «Коростишівська», на сторінці № 3, розміщена стаття про чудеса зцілення Святогірською іконою, яка підписана іменем – архімандрита Іакова, настоятеля УПЦ КП. Житомирська єпархія УПЦ КП заявляє, що дана особа не є кліриком нашої Церкви І НІКОЛИ НЕ НАЛЕЖАЛА до духовенства Житомирської єпархії УПЦ КП, а є представником УПЦ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ.

Таким чином, звертаємось до усіх віруючих УПЦ КП на Житомирщині та закликаємо не піддаватись на провокації та деструктивні дії Московського Патріархату, які подібно до вовків в овечих шкурах намагаються принести розбрат на нашу мирну землю.

Київський Патріархат застерігає Житомирську єпархію УПЦ МП від подібних дій в майбутньому з огляду на те, що вони можуть призвести до розпалювання міжрелігійної ворожнечі.

Прес-служба Житомирської єпархії