Ще кілька парафій на Житомирщині приєднались до Православної Церкви України

25 травня 2022 року, з благословення єпископа Житомирського і Овруцького Паїсія, в приміщені Єпархіального Управління відбулася зустріч з релігійними громадами, які на своїх зборах прийняли рішення про вихід з підпорядкування Української Православної Церкви московського патріархату шляхом переходу до Православної Церкви України.

Робочу зустріч провели працівники Єпархіального Управління, секретар єпархії протоієрей Павло Ядчишин та юрист Олексій Ковтонюк. Ознайомившись з документами релігійних громад, представникам громад було видано документи про прийняття до Православної Церкви України.

Цього дня в родину Православної Церкви України були прийняті наступні релігійні громади:

  • Релігійна громада Різдва Пресвятої Богородиці села Ліщин, Житомирського району, Житомирської області. Настоятель храму громаду не підтримав.
  • Релігійна громада святого архистратига Михаїла, с. Сингаї, Коростенського району, Житомирської області, з настоятелем протоієреєм Олександром Рацуном;
  • Релігійна громада Успіння Пресвятої Богородиці, с. Березівка, Коростенського району, Житомирської області. Настоятель храму громаду не підтримав.

Станом на 25 травня 2022 року до Житомирсько-Овруцької єпархії Православної Церкви України приєдналося 26 релігійних громад та 5 священнослужителів.

Пресслужба Житомирсько-Овруцької єпархії