Привітання з Днем народження

Сьогодні, 14 грудня 2018 року, свій черговий День народження відзначає ревний служитель Церкви Христової, протоієрей Андрій Янів – священик храму преподобномученика Макарія Овруцького в м. Житомирі, військовий священик (капелан) Житомирського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

Уся повнота Житомирської єпархії вітає прот. Андрія з нагоди Дня народження і щиро бажаємо міцного здоров’я, мудрості, терпіння, наснаги ще довго працювати у винограднику Христовому.

Підносимо за Вас наші молитви до престолу Христа Спасителя, щоб Він дарував Вам своє благословення  у служінні на ниві Христовій, Святій Церкві і українському народу!

Многії і благії літа Вам!

Прес-служба Житомирської єпархії

Привітання з Днем народження

Сьогодні, 25 лютого 2018 року, свій черговий День народження відзначає ревний служитель Церкви Христової, настоятель Свято-Юріївської козацької парафії  м. Житомира, протоієрей Олександр Стахурський.

Щиро вітаємо прот. Олександра з нагоди Дня народження та бажаємо міцності духу і непорушної віри! Божого благословення Вам у пастирському служінні на ниві Христовій, Святій Церкві і українському народу!

Многії і благії літа Вам!

Прес-служба Житомирської єпархії