Престольне свято у храмі святого пророка Іллі с. Терехове Бердичівського благочиння

2 серпня 2017 року, в день пам’яті святого пророка Іллі, своє престольне свято відзначила громада храму пророка Іллі, села Терехове, Бердичівського благочиння.

Божественну Літургію очолив керуючий Житомирською єпархією, Преосвященнійший єпископ Паїсій (Кухарчук). Його Преосвященству співслужили: настоятель храму ієрей Вадим Колос, секретар Житомирської єпархії протоієрей Павло Ядчишин, благочинний Бердичівського району протоієрей Євгеній Шимченко, протодиякон Василь Татарин, а також запрошені на свято священослужителі.

На молитву в храмовий день зібралась громада храму та парафіяни з м. Бердичів. Також особливою подією стало те, що на храмове свято прибув священнослужитель з Черкаської єпархії протоієрей Микола Машко, який був одним із перших священиків цього храму.

В кінці Літургії, владика Паїсій звернувся до присутніх з словами проповіді та привітав усіх з храмовим святом. До привітань з нагоди свята долучились також сільський голова Семенівської сільської ради Семенюк Наталія Володимирівна та староста села Терехове, Юзефович Володимир Нарцизович.

Прес-служба Житомирської єпархії